NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Miejsce wypoczynku w ogrodzie,
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 11:07  
Cytuj
Hej.
Planuje w ogrodzie zorganizować miejsce posiedzeń rodzinnych lub ze znajomymi. Nurtuje mnie pytanie. Inwestować w wiatę drewnianą przyscienna czy raczej w jakiś powiedzmy pawilon ogrodowy taki z zaslonami i moskitierami. Może ktoś używa i podpowie. Wiadomo że drewno jest bardziej wytrzymalsze ale i też inwestycja jest większa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 11:46  
Cytuj
Powiem tak,stawiaj z drewna!!!
Przez pare lat co rok kupowałam pawilony,ostatnie 2 wytrzymały 3 miesiące. Oczywiśćie postawiłam bo chciałam zaosczędzić - co się jednak okazało żadną oszczednością. I obecnie zachowałabym się inaczej. Koszt tych pawilonów był duży. W tym roku stawiamy z drewna,bo mam dość wyrzucania kasy. Lepiej dołożyć i mieć spokój. Dodam że w ciągu 3 miesięcy od słońca robiły sie dziury i musieliśmy łatać,bo woda sie lała do środka.Pawilony robią coraz słabsze i coraz droższe. Aktualnie kończymy altankę z drewna, jest o wiele ładniejsza i jestem zdania, ze będzie znacznie bardziej wytrzymała.

Poza tym obecnie jest równiez dobry czas na zakup mebli do ogrodu, nie wiem czy widziałeś, ale obecnie ten sklep na przyklad prowadzi niezłą wyprzedaż mebli ogrodowych.
Zamówiłam tam ostatnio taki komplet:
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »