NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy leci z nami pilot,
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Jestem zdecydowanie na tak. Polska Żabka, polski Lidl, polska Biedronka - jestem za repolonizacją.


Tak, to są słowa wiceministra rolnictwa Janusza Kowalskiego. Czy ten człowiek jest aby na pewno w pełni władz umysłowych, czy może to potwierdzić jakiś lekarz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 10:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 10:44  
Cytuj
Premier Mateusz Morawiecki:

CYTAT
Polityka gospodarcza, która nam przyświeca, to polityka rozwoju i inwestycji. Odchodzimy od archaicznego rozwoju opartego o tanie miejsca pracy


Tydzień temu inny minister mówił o 50% podatku, bo mu się nadmiarowe zyski uroiły...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
"Inflacja w Polsce jest najwyższa od 25 lat. 'Polska w ruinie' - zapowiadali PiS-owcy? Zrealizowali..."


- napisał Marcin Kierwiński z Platformy Obywatelskiej.

A zapomniał napisać, co zrobić, żeby tej inflacji nie było!! Co zrobili, żeby tej inflacji nie było, ileż to projektów antyinflacyjnych PO ten zły PiS odrzucił... PiS to onucowe szpicle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 15:46  
Cytuj
upco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 15:54  
Cytuj

Obrazek



Rosyjski dyktator zabrał głos w Kazachstanie. W swoim przemówieniu stwierdził, że "celem Rosji nie jest zniszczenie Ukrainy". - Teraz w żadnym wypadku nie ma potrzeby masowego ostrzału Ukrainy. Teraz są inne zadania - powiedział. Pytany o postępy mobilizacji stwierdził, że jak dotąd zmobilizowano 222 tys. osób z 300 tys. Zapewnił, że w ciągu dwóch tygodni zakończą się działania na rzecz częściowej mobilizacji Rosjan odpowiedzialnych za służbę wojskową, a "bezpośrednie starcie wojsk NATO z armią rosyjską doprowadzi do katastrofy".



PO, 2050 , Zieloni to partie niemieckie, szkoda na nich czasu.

PS.
Fjutin mięknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2022r. 16:21  
Cytuj
czyli w Rosji pilota nie mają... Jednakże mnie w tym wątku zupełnie nie interesuje kogo ruskie onuce sobie na pilota wybierają, za to chętnie się przekonam, czy aby wasi (ja się do nich nie przyznaję, mieszkam tu przypadkiem potluczony ) rządzący byli aby na pewno w pełni władz umysłowych, bo wszystko wskazuje, że nie !!!

PRAWA WYBORCZE TYLKO DLA PŁATNIKÓW NETTO PODATKU DOCHODOWEGO!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Senator Janina Sagatowska porównała prezydenta Lucjusza Nadbereżnego do twórcy COP-u Eugeniusza Kwiatkowskiego. W jej przekonaniu plany, które zostały zaprezentowane podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zostaną bardzo szybko zrealizowane.



:szok:


No, Eugeniusz Kwiatkowski to nam żadnego placu zabaw nie wybudował... ani doniczek z plastiku po 20tys/szt...


Czy ta baba (celowo, bo takiego kupczenia to dawno nie słyszałem) aby na pewno jest w pełni władz umysłowych, bo Lucjusz Nadeberżny jest prezydentem co najwyżej miernym i wygrał, bo nie było innych kandydatów... potluczony


PRAWA WYBORCZE TYLKO DLA PŁATNIKÓW NETTO PODATKU DOCHODOWEGO!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 04:19  
Cytuj
Wybierani np.do samorządu,parlamentu,tez powinni być podatnikami netto.zdegustowany

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 06:16  
Cytuj
Na Podlasiu,w Raciborach, otwarto szumnie dworzec kolejowy.good
Pojawił się tam senator Jacek Bogucki z PiS,był"pokropek"oraz impreza.
Chwalono inwestycję która pomaga ludziom.ok

Wkrótce po otwarciu wiceprezydent Białegostoku napisał w necie,że "jest mały problem" bo..."dworzec nie jest połączony z torami i nie można tam dojechać i odjechać pociągiem"!!!:szok:
PKP oświadczyło,że niedługo doprowadzi tam tory,a na chwilę obecną jest "dojście tymczasowe do starego dworca".sciana
Ale qrva odkrycie!Czyli mamy"Dzień Pieszego Pasażera"- z filmu Barei.potluczony
Komuna wraca.good
Reżyser ze śmiechu w grobie się przewraca!3m sie
"Podciągną" tory i zaraz potem,jak za PRL-u,zacznie się ...remont.mlotek

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »