NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Kebaby Środa Popielcowa,
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 01:07  
Cytuj
Witam które kebaby otwarte ?

PS Emre zamknięte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 01:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Witam które kebaby otwarte ?

PS Emre zamknięte


To [moderowano] skandal

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 08:33  
Cytuj
emre ok zamawiaj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 09:33  
Cytuj
Lol od kiedy to muslimy fetują katolickie święta smiech2, przecież to nie jest dzień ustawowo wolny od pracy potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 11:02  
Cytuj
Turki wiedzą że dzisiaj wygrywa presja mniejszości. Mimo że chętnie zjadło by się mięsko. Dlatego ja się tym nie przejmuje i jem to na co mam ochotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 11:18  
Cytuj
Celibat,prohibicja,chrześcijański post,żydowski szabas,islamski ramadan itp.mnie nie dotyczą.potluczony
Dlatego moje życie jest bez komplikacji związanych z jakąkolwiek religią.good
Jeśli ktoś postępuje zgodnie ze swoim wyznaniem to jego sprawa,jego problem.nie wiem
Tylko niech nie namawia mnie do błędów swojej wiary,bo to grzech.mlotek

Kebabów nie jadam.Nie ze względów religijnych,tylko że mi nie smakują.jezyk

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 11:42  
Cytuj
Przecie wszystko normalnie otwarte... normalny dzien. Nie jest to zaden wolny od pracy dzien.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 12:05  
Cytuj
CYTAT (Jusek)
Celibat,prohibicja,chrześcijański post,żydowski szabas,islamski ramadan itp.mnie nie dotyczą.potluczony
Dlatego moje życie jest bez komplikacji związanych z jakąkolwiek religią.good
Jeśli ktoś postępuje zgodnie ze swoim wyznaniem to jego sprawa,jego problem.nie wiem
Tylko niech nie namawia mnie do błędów swojej wiary,bo to grzech.mlotek

Kebabów nie jadam.Nie ze względów religijnych,tylko że mi nie smakują.jezyk



Obrazek

jusek w polsce w internecie każdy wyzwolony dumny ateista w przypadku pogrzebu lub chrztu idzie do księdza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 12:38  
Cytuj
@konspirator
Nie jestem ateistą,ale raczej agnostykiem.zdegustowany
Kiedyś Rodzice wychowywali mnie w wierze katolickiej.
Takie były czasy,ale...dziesiąt lat temu, zrezygnowałem i nie praktykuję.
Nikogo nie namawiam jednak do rezygnacji z praktyk religijnych.

Denerwuje mnie jednak kiedy uroczystości państwowe zaczynają się od nabożeństwa.
Indoktrynacja religijna zaczyna się w szkołach,gdzie nowy rok nauki zaczyna się od mszy.sciana
Kiedy duchowni otrzymują wysokie stopnie oficerskie w Policji,Straży Pożarnej,Armii...
Paranoją jest kiedy purpurat robi pokropek sprzętu wojskowego.mlotek
Po to aby lepiej zabijał,bo jak wiadomo" Bóg kule nosi"?chytry
Jednak z pogranicza "odlotu"jest poświecenie nowej oczyszczalni ścieków czy spalarni odpadów.zaklopotany

Głowy sobie popiołem nie posypię.ale jak ktoś chce, mogę podarować zawartość kominka do praktyk religijnych.Nie jest jednak poświęcony.3m sie

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 13:38  
Cytuj
a czy ktos próbował robić kebsy w domu ?? próbuję co jakis czas ale najtrudniej dobrać mięsko i sos .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
.
Nikogo nie namawiam jednak do rezygnacji z praktyk religijnych.

Denerwuje mnie jednak kiedy uroczystości państwowe zaczynają się od nabożeństwa.
Indoktrynacja religijna zaczyna się w szkołach,gdzie nowy rok nauki zaczyna się od mszy.


Dziwne masz to myślenie.
Msza jest dobrowolna. Kościół odprawia mszę dla chętnych, którzy chcą się pomodlić np. za powodzenie w roku szkolnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 20:05  
Cytuj
Gnostycyzm i Hermetyzm ( kult/teologia oparta na miksie greckiego posłańca Hermesa i Egipskiego uczonego w piśmie Thoth ) to w cholerę stary kult mocno uaktualniony przez fascynacje New Age przez wschodni mistycyzm i okultyzm zainicjowanej elity. Oświeceniowcy i post Moderniści zaczytywali się tym do szczytowania. Hegel, Hitler i Marks. To czasy Aleksandrii/Egiptu a nawet wcześniej. Już Grecy szkoły Platona ( szkiełko i oko ) rozumieli to jako starożytny kult rozumu; Tylko wiedza cię wyzwoli bo w kazdym z nas jest cząstka Boga. Każda teologia zmaga się z interpretacją obecności all-seeing Boga.

Hermopolis Magna, modern Al-Ashmūnayn, ancient town of Upper Egypt, located on the Nile River south of Al-Minyā in Al-Minyā muḥāfaẓah (governorate). It was known as Khmunu (“City of the Eight”) and was the capital of the Hare nome (province), the 15th nome of Upper Egypt. The great deity worshiped there was Thoth, god of learning and patron of scribes.


Mieszanka wielorakich pojęć mistycyzmu i filozofii ( bardzo stara wiec wysublimowana jak stare wino) która infiltruje umysły prawdziwie monoteistycznych religii objawionych („Jeżeli pozostajecie w moim słowie, to rzeczywiście jesteście moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” (Jan 8:31, 32)) poprzez mimikrę zaufanych pojęć religijnych i wyraźnych odwołan do nauki, ekonomii i polityki w to miejsce (Knowledge will set you free).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2023r. 13:29  
Cytuj
chytrygood
CYTAT
CYTAT
.
Nikogo nie namawiam jednak do rezygnacji z praktyk religijnych.

Denerwuje mnie jednak kiedy uroczystości państwowe zaczynają się od nabożeństwa.
Indoktrynacja religijna zaczyna się w szkołach,gdzie nowy rok nauki zaczyna się od mszy.

Dziwne masz to myślenie.
Msza jest dobrowolna. Kościół odprawia mszę dla chętnych, którzy chcą się pomodlić np. za powodzenie w roku szkolnym.

Moje "dziwne myślenie"?co
--------
@e2rdƨ
W ciągu roku szkolnego jest wiele uroczystości np.rocznicowych,państwowych, gdzie uczniowie biorą obowiązkowy w nich udział.zdegustowany
Wracając do tego,jak jest z uroczystościami państwowymi,a które niby "cywilne",mają charakter religijny.
Wystarczy przyjrzeć się "widowisku",kiedy Rząd RP -występując jako rząd reprezentujący też ateistów(i jednego agnostyka),uczestniczy w mszach,klęka,całuję po rękach purpuratów,przemawia z ambony.sciana
Pocałować ręke mogę TYLKO kobiecie i to nie każdej.
Uklęknąć przed tą jedną...ale nigdy nawet przed papieżem.nie wiem
Dlaczego premier bierze w nich udział jak premier,a nie prywatnie jako Mateusz Morawiecki.Prezydent RP jako"tylko" Andrzej Duda bez podania swojego stanowiska.chytry
Podobno przed Bogiem ,nie liczy się pochodzenie,a wiara.
Jeśli istnieje Bóg,to jest wszędzie,ale najmniej w NAS SAMYCH.
Są wartości uniwersalne,które nie muszą być zarezerwowane tylko dla religii.Jakiejkolwiek.ok

W Polsce nie istnieje rozdział państwa od kościoła-profanum od sacrum.mlotek
O rozdawnictwie państwa kościołowi,nie wspomnę.
Dlaczego duchowni każdej wiary nie robią tego za przysłowiowe"Bóg zapłać"?
Przecież pieniądz,to niby wymysł szatana.:szok:
Pewnie tak jest,bo najbardziej kusi jego...wrogów.potluczony
Brać można dolary,euro,złotówki i to jest w porządku.Grzechem byłoby jednak robić to za 30 srebrników.
29,to jeszcze nie zdrada.good

"Bóg zapłać" tym,którzy przeczytali mój post.smiech2
A schabowego zjem,kiedy będę chciał.jezyk

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2023r. 21:20  
Cytuj
W szkole jeśli jest apel rocznicowy, a jest już ich coraz mniej nie ma żadnego akcentu religijnego tylko patriotyczny.
To że premier prezydent czy inny polityk bierze udział we mszy to już jest jego wola. Widocznie jako katolik czuje taką potrzebę, i nie można tu patrzeć na jego funkcje. Nikt się nie czepia że zrobi zakupy w niemieckim lidlu, a jak pójdzie się pomodlić to już afera. Polska powinna być wolnym krajem, każdy ma prawo do swojego stylu życia, do swoich wyznań i nikt nikomu nie powinien niczego zabraniać ani wytykać.
Ja do kościoła nie chodzę, ale nie mam problemu np. z tym że przejdzie procesja przez środek miasta blokując główną ulicę.
Na drugi dzień może przejść parada miłości skoro ktoś będzie miał taką potrzebę. Dajcie żyć ! I schabowego też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2023r. 08:19  
Cytuj
CYTAT (Zamordek)
a czy ktos próbował robić kebsy w domu ?? próbuję co jakis czas ale najtrudniej dobrać mięsko i sos .


robiłem i wyszedł

robiłem według sposobu z mrożeniem i potem patelnia

jak nie kojarzysz o co chodzi to pisz to podrzucę przepis ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2023r. 08:49  
Cytuj
@konspirator:

a gdzie można psinę kupić?? bo szczura upolować już ciężko w stalowej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 06:03  
Cytuj
CYTAT
@konspirator:

a gdzie można psinę kupić?? bo szczura upolować już ciężko w stalowej...

ul.Popiełuszki 24 potluczony
Szczura upolować ciężko,tym bardziej że Anżej do do RST się nie wy wybiera.nie wiem
Z "Kacorami",też problem.placze
Wracając do szczurów i kretów,pytaj Maciorę.zaklopotany
Wszędzie widzi sPiSki.:szok:

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
@konspirator:

a gdzie można psinę kupić?? bo szczura upolować już ciężko w stalowej...


Szukaj w schronisku.
Ze szczurem faktycznie będzie problem.
Nawet bezpańskich kotów praktycznie nie mamy.

Odkąd mamy kebabiarnie turków i arabów zniknął problem bezpańskich zwierząt smiech2

Wszystkie lądują w kebabie, ostry sos i nie czuć podejrzanego smaku smiech2

Smacznego ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 08:31  
Cytuj
Człowiek gówna nie dotknie, a kebaba zje nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »