NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co tak śmierdzi?, Co tak śmierdzi ?
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2023r. 21:41  
Cytuj
Co tak śmierdzi w naszym kochanym mieście ? Ktoś wie ?
Wszystkie okna mam pozamykane a przez kratki w łazienkach cuchnie w całym domu! Mieszkam koło jubilatu. Już mnie to zaczyna powaznie irytować jak nie powiew aluminium, to wióra z Ikei a teraz to ja nie wiem co to ma być 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2023r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2023r. 22:23  
Cytuj
posprzataj se , umyj podłogi,wode w kiblu spuść i nie bedzie śmierdzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2023r. 22:33  
Cytuj
Co tak "capi"?chytry
Przedwyborcza zawartość szafy "Lucyjósza".potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 07:54  
Cytuj
W tym mieście i za naszego życia nie będzie czystego powietrza i musicie się do tego przyzwyczaić albo stąd wyprowadzić. Władza nasza nic nie robi aby to zmienić a nawet powiem więcej przyczynia się do tego sprowadzając kiepskiej jakości węgiel, każą nam palić czym popadnie aby było ciepło - no więc efekt może być tylko jeden. Urzędasy nie potrafią się zając nawet tak błahą sprawą jak niedawna sprawa typa w Rozwadowie i jego sąsiada. Głupie TVN aż musiało przyjechać i zrobić reportaż. Ktoś zna jaki jest finał sprawy?
Rozwadów, piaski, górka, przemysłowa czy domki obok jubilatu. To są smrodziarze. Teraz może tak tego nie czuć, ale jak zmieni się wiatr na północno zachodni to wtedy wszyscy odczujemy.
Postawić mobilne stacje pomiaru jakości powietrza w Rozwadowie, obok dworca PKS, koło bazyliki i jubilatu. Wszyscy zobaczycie jakie mamy czyste powietrze. Kasy macie ponoć w bród w budżecie i nie będą to duże koszty. No ale po co? Lepiej lansować się przy lokalnych podwórkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Postawić mobilne stacje pomiaru jakości powietrza w Rozwadowie, obok dworca PKS, koło bazyliki i jubilatu. Wszyscy zobaczycie jakie mamy czyste powietrze. Kasy macie ponoć w bród w budżecie i nie będą to duże koszty. No ale po co? Lepiej lansować się przy lokalnych podwórkach.


Zmień sposób myślenia z racjonalnego na "polityczny". W tych domach mieszkają wyborcy, a jak palą jedynym słusznym państwowym węglem to nawet łatwo przypuszczać czyi to wyborcy :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 08:21  
Cytuj
Kiedyś swego czasu jakiś głupek wymyślił sobie że w mieście zbuduje wysypisko śmieci, teraz to wszystko fermentuje i stąd ten zapach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Sie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 09:13  
Cytuj
Piter12 Fermentuje przy ujemnych temperaturach? Głupek, a raczej dzieciuch to jest teraz co buduje piaskownice zamiast najpierw powstrzymać wyludnianie się miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 09:43  
Cytuj
Wieczorami jest masakra. Jak ktoś pracuje 8-16 to nie ma nawet kiedy wyjsc na spacer żeby świeżego powietrza zaczerpnąć bo wieczorem można chyba tylko z maską co mija się z celem. Szkoda że nie ma czujników na zatorzu, jestem pewna że Stalowa nie byłaby gorsza od Rybnika...
:(
A potem się lata po lekarzach bo dzieci astmy mają i inne uczulenia. Włodarz jak nie w rozwadowie to pod Warszawą przesiaduje to mu to zwisa, nic nie czuje...
Jeszcze lasów niech wytną pod te super fabryki, będzie można zarobić na rachunki i leczenie, oczywiście w innym mieście z braku kompetentego personelu tutaj.... :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Co tak śmierdzi w naszym kochanym mieście ? Ktoś wie ?
Wszystkie okna mam pozamykane a przez kratki w łazienkach cuchnie w całym domu! Mieszkam koło jubilatu. Już mnie to zaczyna powaznie irytować jak nie powiew aluminium, to wióra z Ikei a teraz to ja nie wiem co to ma być 3m sie


1. Jeśli czujesz w domu koło jubilatu wióra czy żywice to zazdroszczę, wonie tartaku to są ładne zapachy, a nie smród.

2. Ja bym obstawiał, że smród może generować dumna inwestycja piss czyli sortownia czy tam spalarnia śmieci na Grabskiego, co prawda jest ze 2 km od jubilatu, ale jak biorą się tam za obróbkę najgorszego syfu, to przejeżdżając w pobliżu rowerem żałuję, że nie mam na sobie maski p-gaz.

A, i oni pracują w dwóch trybach, do południa skromnie a po pierwszej zmianie biorą się za najbardziej toksyczne śmieci.

Tak jak w tym starym i mało śmiesznym, bo prawdziwym kawale, ktoś pyta właściciela domku czy sortuje śmieci, ten odpowiada, że tak, na te, co pali w dzień i na te, co pali w nocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 10:05  
Cytuj
jak ci z kratki wentylacyjnej cos smierdzi to chyba z wentylacja cos nie tak... ona powinna wyciagac powietrze a nie wciagac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
jak ci z kratki wentylacyjnej cos smierdzi to chyba z wentylacja cos nie tak... ona powinna wyciagac powietrze a nie wciagac...


Był przegląd, "działa" tak dobrze, że aby było wszystko ok należy rozszczelniać okna. A weź sobie rozszczelnij jak na polu taki smród...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 10:49  
Cytuj
Nie no to gratuluje jak masz wyciag wsteczny;] i to z wlasnej woli;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2023r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
Nie no to gratuluje jak masz wyciag wsteczny;] i to z wlasnej woli;]

A mam jakis wybor mieszkając w bloku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie no to gratuluje jak masz wyciag wsteczny;] i to z wlasnej woli;]

A mam jakis wybor mieszkając w bloku?


A nie?? mikrowentylacja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 09:41  
Cytuj
Może ktoś by wpadł na pomysł i wysyłał alert RCB o złym stanie jakości powietrza? Dostali talkie ostrzeżenia mieszkańcy np Starachowic czy Krosna.


CYTAT
74 CAQI CAQI - wskaźnik jakości powietrza oceniony na podstawie „dużego zestawu danych”.
meh
Jakość powietrza jest średnia.
Jakość powietrza nie jest najlepsza, zalecamy ograniczenie i rozważenie podjęcia aktywności na wolnym powietrzu.


od konkurencji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
74 CAQI CAQI - wskaźnik jakości powietrza oceniony na podstawie „dużego zestawu danych”.
Jakość powietrza jest średnia.
Jakość powietrza nie jest najlepsza, zalecamy ograniczenie i rozważenie podjęcia aktywności na wolnym powietrzu.


Gdzie taki komunikat dla Niska i Stalowej? nie wiem

Przykładowo teraz:

w Stalowej Woli CAQI = 77 (4x przekroczone normy PM2,5)
w Nisku CAQI = 90 (6x przekroczone normy PM2,5)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Piter12 Fermentuje przy ujemnych temperaturach? Głupek, a raczej dzieciuch to jest teraz co buduje piaskownice zamiast najpierw powstrzymać wyludnianie się miasta.


Ujemne temperatury są tylko w nocy, potężna hałda śmieci fermentuje od środka, a pomysłodawcą i realizatorem pierwszego etapu tego przedsięwzięcia była poprzednia władza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
Może ktoś by wpadł na pomysł i wysyłał alert RCB o złym stanie jakości powietrza? Dostali talkie ostrzeżenia mieszkańcy np Starachowic czy Krosna.


CYTAT
74 CAQI CAQI - wskaźnik jakości powietrza oceniony na podstawie „dużego zestawu danych”.
meh
Jakość powietrza jest średnia.
Jakość powietrza nie jest najlepsza, zalecamy ograniczenie i rozważenie podjęcia aktywności na wolnym powietrzu.


od konkurencji


Dla potwierdzenia smrodu potrzebujesz alertu RCB?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 11:40  
Cytuj
bolec, staruch, miruś, art, jósek i kilku innych się kałem obrzuca, to i musi śmierdzieć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 11:57  
Cytuj
Bliżej strefy wiadomo, a w innych częściach miasta gdzie się pali w domach czym się da, to mamy smród w powietrzu, do tego- niestety prawie całkowity brak wiatru i wieczorem jak się przyjrzycie to zanieczyszczone powietrze jest widoczne gołym okiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 14:28  
Cytuj
CYTAT


Dla potwierdzenia smrodu potrzebujesz alertu RCB?


Dla wyborów się dało to dlaczego dla cuchnącego powietrza się nie da?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
Dla wyborów się dało to dlaczego dla cuchnącego powietrza się nie da?


No widzisz i sam sobie odpowiedziałeś cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2023r. 21:39  
Cytuj
I znowu w okolicach od Vivo do działek, niesamowity smród, jakby wybiło szambo z całej oczyszczalni. Naprawdę nic się z tym nie da zrobić? Wstyd tu mieszkać neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2023r. 14:17  
Cytuj
Wstyd to mało powiedziane!
Smród wzdłuż Poniatowskiego od Górki zapytaniewykrzyknik:szok::szok::szok: I to kolejny raz.
Ani na spacer, ani na rower, w samochodzie i w mieszkaniu trzeba zamykać szyby i okna, a z psem na spacer trzeba iść do centrum miasta.
Ktoś wie konkretnie co się dzieje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lip 2023r. 17:02  
Cytuj
gowno w upale sie gotuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »