NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Nabój do saturatora SodaStream Quick Connect , Nabicie butli, za ile i gdzie?
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2023r. 16:56  
Cytuj
Witam, szukam kogoś w Stalowej Woli lub okolicy, kto zajmuje się napełnianiem nabojów Quick Connect (tzw. różowy) do saturatorów SodaStream. Jeśli ktoś się tym zajmuje, to jaki jest koszt takiej usługi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2023r. 16:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2023r. 18:05  
Cytuj
W Alter u Maciucha może nabić chyba za 18 zł.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2023r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
W Alter u Maciucha może nabić chyba za 18 zł.


Dobrze gadasz.
Alter
Tylko cena juz większa. 25 pln.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2023r. 12:10  
Cytuj
Tu masz najtaniej:
https://alleg(...)eea95e7#

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2023r. 13:05  
Cytuj
Najlepiej to kupić butle 8 litrową z CO2 i tylko ją napełniać od czasu do czasu. Te małe od Soda Stream to marnowanie kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2023r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej to kupić butle 8 litrową z CO2 i tylko ją napełniać od czasu do czasu. Te małe od Soda Stream to marnowanie kasy.


Też się nad tym zastanawiałem, ale od czego zacząć? Butla to koszt ok. 280 zł na Allegro, a adaptery widziałem na AliExpress, tylko który wybrać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2023r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najlepiej to kupić butle 8 litrową z CO2 i tylko ją napełniać od czasu do czasu. Te małe od Soda Stream to marnowanie kasy.


Też się nad tym zastanawiałem, ale od czego zacząć? Butla to koszt ok. 280 zł na Allegro, a adaptery widziałem na AliExpress, tylko który wybrać?


Ja nie używam Soda Stream ale akurat jak zobaczyłem temat to przypomniało mi się, że na Youtube widziałem jak ktoś właśnie kupił taką dużą butlę do tego i chwali sobie to rozwiązanie. Musisz zagłebić się w temat ale jak często tego używasz to warto wziąć tą opcje pod uwagę.

https://www.youtu(...)ocnyVlog

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Kwie 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2023r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Najlepiej to kupić butle 8 litrową z CO2 i tylko ją napełniać od czasu do czasu. Te małe od Soda Stream to marnowanie kasy.


Też się nad tym zastanawiałem, ale od czego zacząć? Butla to koszt ok. 280 zł na Allegro, a adaptery widziałem na AliExpress, tylko który wybrać?


Ja nie używam Soda Stream ale akurat jak zobaczyłem temat to przypomniało mi się, że na Youtube widziałem jak ktoś właśnie kupił taką dużą butlę do tego i chwali sobie to rozwiązanie. Musisz zagłebić się w temat ale jak często tego używasz to warto wziąć tą opcje pod uwagę.


Dzięki, przeanalizuję temat!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »