NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Multimedia Polska waloryzacja,
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 18:29  
Cytuj
Sprawdzaliście może dzisiaj wasze skrzynki pocztowe? Bo u mnie właśnie pojawiła się niespodzianka od firmy Multimedia informująca o waloryzacji cen z powodu inflacji. Rewelacja po prostu i przy rezygnacji płacisz karę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 18:29  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 19:02  
Cytuj
eee...? zmiana cennika = mozliwosc zerwania umowy bez konsekwencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 19:15  
Cytuj
No właśnie nie. Jeżeli masz klauzulę w umowie a prawie każdy ma to mogą to robić.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 19:45  
Cytuj
Mi też podnieśli, dziady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 20:34  
Cytuj
nie no bez jaj... o ile wam podnieśli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2023r. 21:19  
Cytuj
No 14.5%, ale lepsze jaja są z tą zakładką o abonamencie od 2025 roku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2023r. 23:45  
Cytuj
Wypowiedzenie umowy, ale tylko na piśmie.
Co roku tak robię i od kilku lat ta sama cena.
Teraz też pani zaproponowała nową umiwę z tym samym zakresem, ale 15 PLN więcej.
Wypowiedzenie umowy poskutkowało telefonem z działu utrzymania klienta i powrót do starej ceny + Netflix za 15 złych.
Ale pamiętajcie - na piśmie.

PS. Tą "waloryzację" inflacyjną już dużo ludzi zgłosiło do UOKiK, więc pewnie za chwilę będą się z tego wycofywać, bo to jest niezgodne z główną umową, ale idą na twardo, że ludzie łykną i się uspokoi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2023r. 12:18  
Cytuj
Nie znam treści umowy,ale z pewnością jest tam pakiet obowiązkowy stacji telewizyjnych,radiowych czy transmisji danych.

Są też stacje tzw.dodatkowe,które mogą się zmieniać.
W przypadku usunięcia danego kanału obowiązkowego,nawet nie z winy dostawcy,zmienia się umowa i powinien być aneks, który możesz,ale nie musisz zaakceptować.
Tak samo jest w wysokością abonamentu, przy czym jeśli spada w dół,a jest to na twoją korzyść a zrywasz umowę,jest kara za odstąpienie od niej.

Jeśli podniosą opłaty o przysłowiowy grosz,wypowiadasz umowę bez konsekwencji,przy czym PISEMNIE plus ewent.elekronicznie i w terminie i PAMIĘTAJ- zdaj urządzenie odbiorcze,bo kary są dość surowe,wręcz z kosmosu.
W sklepie dekoder 200 zł,u nich może być 2 000 tys.plus koszt obsługi przez kancelarię adwokacką,koszt pozwu sądowego w kwocie wg taryfikatora i ewent. komornik z jego kosztami egzekucji.

Pozwy kierowane są do sprawy nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym elekronicznie(Lublin-Zachód),od którego to wyroku przysługuje odwołanie w tzw.terminie zawitym.
Wówczas sprawę załatwia sąd, odpowiedni do rejonu gdzie mieszkasz.
Będziesz np.za granicą,dwa nieodebrane zawiadomienia, awizo,wyrok staje sie prawomocny.Powodem może być np. zmiana adresu,jeśli nie wniesiesz sprzeciwu w terminie.Potem komornik,rejestr w BIK...sciana
"Papuga"napisze to w 15 minut i wyśle gdzie trzeba.

Powodzenia.zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lip 2023r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Nie znam treści umowy,ale z pewnością jest tam pakiet obowiązkowy stacji telewizyjnych,radiowych czy transmisji danych.

Są też stacje tzw.dodatkowe,które mogą się zmieniać.
W przypadku usunięcia danego kanału obowiązkowego,nawet nie z winy dostawcy,zmienia się umowa i powinien być aneks, który możesz,ale nie musisz zaakceptować.
Tak samo jest w wysokością abonamentu, przy czym jeśli spada w dół,a jest to na twoją korzyść a zrywasz umowę,jest kara za odstąpienie od niej.

Jeśli podniosą opłaty o przysłowiowy grosz,wypowiadasz umowę bez konsekwencji,przy czym PISEMNIE plus ewent.elekronicznie i w terminie i PAMIĘTAJ- zdaj urządzenie odbiorcze,bo kary są dość surowe,wręcz z kosmosu.
W sklepie dekoder 200 zł,u nich może być 2 000 tys.plus koszt obsługi przez kancelarię adwokacką,koszt pozwu sądowego w kwocie wg taryfikatora i ewent. komornik z jego kosztami egzekucji.

Pozwy kierowane są do sprawy nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym elekronicznie(Lublin-Zachód),od którego to wyroku przysługuje odwołanie w tzw.terminie zawitym.
Wówczas sprawę załatwia sąd, odpowiedni do rejonu gdzie mieszkasz.
Będziesz np.za granicą,dwa nieodebrane zawiadomienia, awizo,wyrok staje sie prawomocny.Powodem może być np. zmiana adresu,jeśli nie wniesiesz sprzeciwu w terminie.Potem komornik,rejestr w BIK...sciana
"Papuga"napisze to w 15 minut i wyśle gdzie trzeba.

Powodzenia.zdegustowany


jusek znowu się naczytałeś mądrości z netuf i przeklejasz.

Poczytaj o geriatrii. Dziadu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2023r. 17:02  
Cytuj
Dziwne, że dopiero teraz dostajecie podwyżkę waloryzacyjną, ja swoja dostałem już w marcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2023r. 18:45  
Cytuj
Jakbym dostał w marcu to bym w kwietniu nie przedłużył umowy... pewnie dlatego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2023r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Dziwne, że dopiero teraz dostajecie podwyżkę waloryzacyjną, ja swoja dostałem już w marcu.


A przypadkiem 1-2 m-ce przed otrzymania podwyżki nie przedłużyłeś umowy? Bo wygląda na to, że klauzuli waloryzacyjnej u Ciebie nie było i wprowadzili Ci ją kusząc odnowieniem umowy na całkiem dobrych cenach. Następnie odczekali aż minie termin, gdy możesz odstąpić od Aneksu i cyk, przychodzi waloryzacja opłat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2023r. 19:13  
Cytuj
Bingo

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2023r. 23:46  
Cytuj
CYTAT



jusek znowu się naczytałeś mądrości z netuf i przeklejasz.

Poczytaj o geriatrii. Dziadu[/cytat]
--------------------
Neptusiu 3131zaklopotany

Kochanieńki Neptyku:szok:

Wiem co piszę,ale nie interesuje mnie ,co ty z tego"kumasz".jezyk
Tak "troszeczkę"jestem kimś,kto zna sie na prawie karnym,a z konieczności i cywilnym.
Co do mojego wpisu-debilowi wykład nie wystarczy, aby to zrozumiał.3m sie

A ty?Zrozumiałeś geriatyku?
Nie?
Lekarzem nie jestem,ale w mojej ocenie jesteś zwykłym imb.x.cylem.sciana
Jeśli tego nie potwierdzasz,zgłoś się do lekarza lub farmaceuty,albowiem może okazać się,że stanowisz dla siebie zagrożenie, nawet jeśli nie starasz się myśleć.zaklopotany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2023r. 08:39  
Cytuj
Złóżcie reklamacje na infolinii,że nie zostaliście poinformowani o możliwości podwyżki, waloryzacji ceny przez konsultanta przy zawieraniu nowej umowy. Mniecuwzglednili reklamację, nie mam podwyżki, powodzenia z walką że złodziejami.

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2023r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



jusek znowu się naczytałeś mądrości z netuf i przeklejasz.

Poczytaj o geriatrii. Dziadu

--------------------
Neptusiu 3131zaklopotany

Kochanieńki Neptyku:szok:

Wiem co piszę,ale nie interesuje mnie ,co ty z tego"kumasz".jezyk
Tak "troszeczkę"jestem kimś,kto zna sie na prawie karnym,a z konieczności i cywilnym.
Co do mojego wpisu-debilowi wykład nie wystarczy, aby to zrozumiał.3m sie

A ty?Zrozumiałeś geriatyku?
Nie?
Lekarzem nie jestem,ale w mojej ocenie jesteś zwykłym imb.x.cylem.sciana
Jeśli tego nie potwierdzasz,zgłoś się do lekarza lub farmaceuty,albowiem może okazać się,że stanowisz dla siebie zagrożenie, nawet jeśli nie starasz się myśleć.zaklopotany
[/cytat]


Mitomanie to forum to całe twoje życie. Tu jesteś prawnikiem, wojownikiem mma, znawcą kultur. Obieżyswiatem i omnibusem.
Jebnie się w czajnik, i przewietrz mieszkanie.

Chooja się tam znasz na prawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 15:58  
Cytuj
Właśnie za takie zagrania zakończyłem moją przygodę z mm już bardzo dawno temu. Nie ma takiej oferty żebym do nich wrócił - nawet jak by mi dopłacali. Moim zdaniem ta firma zachowuje się nieetycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 07:10  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

jusek znowu się naczytałeś mądrości z netuf i przeklejasz.

Poczytaj o geriatrii. Dziadu


Nie przepisuję tylko nazwijmy jestem"konsultantem"i mam wykształcenie prawnicze,ale ...uj ci do tego,bo to dla ciebie "kosmos".sciana

Co do geriatrii.chytry
Jeśli przyjdzie na to czas,kiedy będę"dziadem"tak jak ty teraz,poczytam w tym temacie.ok
Co do dziada-czy to jest twoja ksywka,bo zwykle każdy na końcu podpisuje się.
Tak więc Dziadu,neptusiu-pozdrowienia od Pana@juska.good

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2023r. 11:53  
Cytuj
A to jest dalej Multimedia czy już Vectra, która przejęła całe doświadczenie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »