NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Cyganie, Romowie i ich zachowanie,
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 10:13  
Cytuj
Witam, po dzisiejszym wypadku który był na osiedlu piaski chciałem poruszyć temat cyganów, Romów w naszym mieście.
Jak każdy wie panoszą się jak by byli lepszymi od innych, jeżdżą szybkimi autami, bez pasów, dzieci w tych autach bez fotelików, z nadmierną prędkością bez poszanowania przepisów ruchu drogowego. Parkują na miejscach przeznaczonych dla niepełnosprawnych i to nie ważne czy młody czy stary.
Na zwrócenie im uwagi reagują agresywnie. Kiedy policja zrobi z tym porządek? Dlaczego przymyka na to wszystko oko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 10:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 10:23  
Cytuj
Z prędkością fakt, niektórzy przeginają. Ale nie ma lepszych sąsiadów. Nic nie ginie, jedni pilnują domów drugim, czasem jakaś impreza, ale sporadycznie. A odnośnie miejsc dla inwalidów, to praktycznie każdy ma grupę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 14:22  
Cytuj
Jacek grupa nie upoważnia do parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych a karta parkingowa, której nie posiada każdy niepełnosprawny z grupą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
Jacek grupa nie upoważnia do parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych a karta parkingowa, której nie posiada każdy niepełnosprawny z grupą.

Jest dokładnie tak jak mówisz, grupa nie uprawnia do parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych. Wszystko zależy od choroby a nie chce mi się wierzyć że wszyscy mają tak ciężkie choroby że legalnie dostali karty parkingowe upowarzniajace do parkowania na niebieskich miejscach. Pilnują cudzych domów? Czy w bloku masz owego sąsiada?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 16:23  
Cytuj
W bloku nie, ale mieszkałem ponad 20 lat po sąsiedzku. Teraz od 10 lat mam u Mamy kolejnych i nie są źli.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2023r. 11:55  
Cytuj
Potwierdzam to co Jacek. Albo siedzą spokojnie albo pół roku ich nie ma. Przynajmniej ci z Rozwadowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2023r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Witam, po dzisiejszym wypadku który był na osiedlu piaski chciałem poruszyć temat cyganów, Romów w naszym mieście.
Jak każdy wie panoszą się jak by byli lepszymi od innych, jeżdżą szybkimi autami, bez pasów, dzieci w tych autach bez fotelików, z nadmierną prędkością bez poszanowania przepisów ruchu drogowego. Parkują na miejscach przeznaczonych dla niepełnosprawnych i to nie ważne czy młody czy stary.
Na zwrócenie im uwagi reagują agresywnie. Kiedy policja zrobi z tym porządek? Dlaczego przymyka na to wszystko oko?


wypadek każdemu może się zdarzyć, nie przesadzaj. Chwila nieuwagi czy rozkojarzenia i buuuuuuuuuuuuum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »