Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Działki »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

###Sprzedam działkę - rod Hutnik II###

Cena: 10000 zł , Dodano: 17 Sierpnia
Sprzedam działkę na Rodzinnych Ogrodach Działkowych Hutnik II. Działka numer 159 znajduje się w II alejce od Domu Działkowca na lewo (Alejka Różana). Świetna lokalizacja, ciekawa aranżacja działki. Obszar bardzo poszukiwany, gdyż jest stosunkowo blisko do alejki głównej, równocześnie w pewnej odległości od gwaru. Działka nie jest ani z boku, ani narożna.
Na działce murowana altanka (nowy dach) z małą piwniczką, sprawna 3- letnia abisynka (konserwacja w tym roku) duża jabłoń papierówka (pyszna), czereśnia, śliwka węgierka, 4 małe krzewy borówki amerykańskiej, agrest, czarna porzeczka, kilka młodych drzewek jabłoni w tym roku dopiero owocujące pierwszy raz (champion, jonagold, gloster), maleńka jeszcze gruszka lukasówka, mała renkloda, ogromny krzak hortensji białej, piwonie bordowe i różowe, trochę truskawek (krzaki z ubiegłego roku). Z przodu przy siatce w zeszłym roku obsadzone tujami, z tyłu od sąsiada kilka tui sadzonych 2 lata temu.
Działka przykryta z przodu agrowłókniną. Za domkiem trawa, ławka w pergoli robiona na zamówienie (z 2018 r.), miejsce rekreacyjne, z przodu miejsce na uprawy, przy wejściu pergola na róże pienne robiona na zamówienie (z roku 2018).
Miłe sąsiedztwo. Sprzedajemy ze względu na brak czasu na zajmowanie się działką.
Gratis tunel foliowy duży. Konstrukcja widoczna na zdjęciu.
Na działce nie ma prądu, doprowadzone do granic kable. Koszt założenia: 1,4- 1,5 tys. (trzeba podpisać umowę w Domu Działkowca).
Cena tylko 10,5 tys. zł. Przy obecnych cenach działek i praktycznie ich braku do zbycia to okazja, zwłaszcza przy likwidacji wielu działek na Hutniku I i dużym zainteresowaniu tematem.
Zachęcamy do samodzielnego obejrzenia (działka numer 159), a osoby zdecydowane do umówienia się na szczegółowe oglądanie na miejscu. Z powodu braku czasu, prosimy o kontakt osoby zdecydowane.
Skontaktuj się:
665557111
695554448
amiczek@yahoo.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Działki »