Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Motoryzacja » Samochody osobowe »



OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Toyota Auris ll,GAZ, przeb 36tys km,bezwypadkowa

Cena: 49990 zł , Dodano: 26 Maja
Witam wszystkich.

W związku z licznymi pytaniami informuje, że ogłoszenie jest od osoby prywatnej- nie jestem handlarzem - dlatego nie ma możliwości zamiany za inne auto - interesuje mnie tylko sprzedaż - zapraszam

PROMOCYJNA CENA ! ! ! cena dużo poniżej przeciętnej ! ! ! Stan auta wizualny jak i techniczny REWELACJA ! ! ! zapraszam.

Posiadam do sprzedania samochód w 100% sprawny ! ! ! i w 100% bezwypadkowy ! ! !

Jako potwierdzenie moich słów - cała historia auta dostępna jest w każdym autoryzowanym serwisie ASO Toyoty ! ! !

Oferowane auto, które kupiłem od rodziny (wujka) niespełna 2 miesiące temu ( tak więc auto praktycznie od I właściciela-bo czym jest 2 miesiące...).
Auto posiada instalację GAZOWĄ (założoną w profesjonalnym zakładzie) firmy STAG w wersji PREMIUM ( czyli najwyższa półka-najlepsze podzespoły) - instalacja sprawuje się wzorowo (oczywiście cała instalacja jest na gwarancji).

Przy obecnej cenie gazu, trasę 100km przejedziemy za mniej więcej 11zł - tak więc rewelacja ! ! !

Sprzedajemy auto ponieważ otrzymałem auto służbowe z możliwością wykorzystania go do celów prywatnych tak więc nasze prywatne auto nie będzie przez nas wykorzystywane.

Osoba kupująca otrzyma ponadto:
-składkę ubezpieczenia OC - opłaconą do marca 2021r - więc zaoszczędzi ok 500zł ! ! !
- komplet opon zimowych - oszczędność ok 1000zł

Auto NIGDY nie miało żadnej kolizji, stłuczki czy wypadku - jest w 100% bezwypadkowe.

Auto jest z LEGENDARNYM i NIEZAWODNYM silnikiem Toyoty 1.6 132km ! ! !

Bogata wersja wyposażenia ( premium )
M.in.:
- klimatyzacja automatyczna
- alarm z czujnikami ruchu
- kamera cofania - fantastyczna sprawa na parkingu
- bluetooth - umożliwiający połączenie bezprzewodowe telefonu z radiem
- tempomat
- fabryczne radio z dużym czytelnym i dotykowym ekranem
- komputer pokładowy
- światłą do jazdy dziennej
- centralny zamek
- 4 x elektryczne szyby czyli z przodu i z tyłu
- elektrycznie sterowane lusterka
- kurtyny i poduszki powietrze
- ABS, ASR
- Wspomaganie kierownicy
- wielofunkcyjna kierownica
- Gniazdo USB i AUX
- - 3 x gniazda do ładowania m.in.: telefonu, nawigacji ( z przodu, osobno z tyłu dla pasażerów oraz w bagażniku- umożliwiające np podpięcie nie tylko telefonu ale i lodówki turystycznej.
- przyciemnione szyby

Auto NIE wymaga ani złotówki wkładu finansowego ! ! !

Przeglądy były wykonywane tylko w ASO ! ! !

Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Pozdrawiam
Łukasz
Skontaktuj się:
660524311

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Motoryzacja » Samochody osobowe »